Daily Carb

Ücretsiz sağlık uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 61.8 MB
  • Version 2.6.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Maxwell Software
Daily Carb uygulaması ile tüketici bütçenizi ayarlayabilir, su alım miktarınızı kontrol edebilirsiniz.

Kilonuzu kontrol etmek istiyorsanız Daily Carb uygulaması ücretsiz olarak sizlere sunuluyor. Tüketici bütçenizi ayarlayabileceğiniz bu uygulama ile günlük beslenme alımınızı gıdaların, karbonhidratların, yağın vs. miktarlarını takip edebilirsiniz. Aynı zamanda su alım miktarınızı, glikozunu, kan basıncınızı veya kalp atış hızınızı görebilirsiniz.

Daily Carb ile; egzersizlerinizi, ilaçlarınızı, insülin okumalarınızı doktorlarınızla paylaşabilirsiniz.

Karbon bütçenizi oluşturabileceğiniz bu uygulama da ayrıca restoran veya süpermarketlerdeki ortak gıdalardan oluşan büyük gıda veri tabanına sahiptir. Kişiselleştirme özelliği ile özel yiyeceklerinizi ve tariflerinizi de ekleyebileceğiniz uygulamayla favori yiyeceklerinizi de ekleyebilirsiniz.

Kilo alımlarınızı kontrol altına alabileceğiniz Daily Carb uygulamasıyla günlük su alım miktarınızı kaydedebilirsiniz. Hedefinizi ve ortalama su alım miktarınızı grafiklerle gösterebileceğiniz bu uygulama ile su hatırlatıcı bildirimleri alabilirsiniz.

Glikoz ve HbA1c günlüklerinizi kaydedebileceğiniz uygulamayla, farklı dönemlerin ortalama glikoz seviyelerini hesaplayabilirsiniz. Kan basıncınızı ve kalp atış hızınızı da görüntüleyebileceğiniz bu uygulamada her konuda notlar da alabilirsiniz.

İlaçlar konusunda da aradığınız her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz Daily Carb uygulamasını ücretsiz olarak cihazınıza yükleyin, kilonuzu kontrol altında tutarak günlük su alım miktarınızı kolayca ayarlayın!

 

Daha Fazla Göster
Daily Carb indir